اتود استایلیش

 • اتود های کالجاستایلیش

  اتوداستایلیش مدل کالج با ظاهر متفاوت و زیبای خود و با رنگهای شاد و جذاب انتخاب هر دانش آموز با سلیقه است . بدنه نرم و ارگونومیک این اتود بهترین شرایط را برای نگارش بدون خستگی برای شما فراهم می آورد . کیفیت قطعات داخلی و سه نظام مغزگیر 100% از جنس برنز و نازل دقیق خروجی نوک مانع از شکستن نوک اتود حتی در شرایط نوشتن بصورت اریب میگردد. یک پاکن بزرگ و با کیفیت این اتود را کامل می نماید. با یکبار استفاده ، استایلیش انتخاب همیشگی شما خواهد شد.

 • اتود چیست ؟

  مداد نوکی (فشاری) یا اتود که به آن مداد مکانیکی نیز گفته می‌شود ابزاری است که مغزی (نوک) درون آن جای می‌گیرد و به‌وسیله یک دکمه که به یک فنر متصل است، به تدریج هنگام نیاز بیرون رانده می‌شود. مغزی مداد نوکی، در اندازه‌ها و قطرهای گوناگون است. قطرهای استاندارد آن، پنج دهم و هفت دهم میلی‌متر است. همچنین مغزی مداد در جنس‌های مختلف و در سه گروه وجود دارد (شامل گروه‌های H، و F) که با شماره‌ای (مانند 0.5 یا 0.7 میلی‌متر) نرمی یا سفتی آن مشخص شده است. این نوع مداد از لحاظ ظاهری تقریباً شبیه به خودکار است.

  از مزایای این نوع مداد می‌توان به داشتن صرفه اقتصادی آن اشاره کرد که تنها با خریدنوک می‌توان مجدد از آن استفاده نمود.

 • اتوداستایلیش مدل المپیک

  اتود استایلیش مدل OLYMPIC با بدنه نرم و ارگونومیک قسمت قرار گرفتن انگشتان با پوششی ازلاستیک نرم مانع از خستگی دستان شما در هنگام نگارش میگردد، کیفیت قطعات داخلی و سه نظام مغزگیر 100% از جنس برنز و نازل دقیق خروجی نوک ، مانع از شکستن نوک اتود حتی در شرایط نوشتن بصورت اریب میگردد با گیره فلزی زیبا و محکم این اتود می توانید آنرا به راحتی در جیب خود بگذارید. یک مداد پاک کن مرغوب و ظریف اتود OLYMIC استایلیش را کامل می کند.
  با یکبار استفاده ، استایلیش انتخاب همیشگی شما خواهد شد.

  اتوداستایلیش مدل پرومکس

  با ظاهر زیبا و خوش دست خود بهترین شرایط برای نگارش بدون خستگی را برای شما فراهم می آورد. کیفیت قطعات داخلی و سه نظام مغز گیر از جنس 100% برنز و نازل خروجی دقیق مغزی مانع از شکستن نوک اتود حتی در شرایط نوشتن بصورت اریب میگردد.
  با گیره فلزی زیبا و محکم این اتود می توانید آنرا به راحتی در جیب خود بگذارید .
  یک مداد پاک کن مرغوب و ظریف اتود استایلیش PRO- MAX را کامل می نماید.
  چنانچه در کار طراحی و نقشه کشی هستید می توانید نوع مغزی داخل اتود را با نمایشگر روی بدنه مشخص کنید.
  با یک بار مصرف ، استایلیش انتخاب همیشگی شما خواهد شد.

 • گالری اتود های استایلیش

  آیا فرایند تولید مداد را دیده اید؟