چسب ماتیکی

 • چسب ماتیکی استایلیشباقدرت چسبندگی فراوان

  چسب های ماتیکی غیر سمی و مقرون به صرفه است و در کاغذ نفوذ نمی کند و سبب کثیف شدن آن نمی شود وبنابراین گزینه ای مناسب برای چسباندن پاکت، کارت و کاغذ به کاغذ و استفاده کودکان برای ساخت کاردستی می باشد. غالبا این نوع چسب ها درپوش پیچی دارند که مانع از خشک شدن چسب می شود

 • چسب چیست؟

  چسب ماده اي است که ميتواند بين دو سطح اتصال چسبي بوجود آورد. يک اتصال چسبي دو سطح جامد به هم اتصال يافته است که لايه نازکي از يک چسب را شامل مي شود . چسبندگي دو جسم به يکديگر توسط يک جسم پديده اي است که در آن سطوح اتصال يابنده ممکن است از طريق جذب فيزيکي (براي مثال نيروهاي بين سطحي) و يا جذب شيميايي (مثل نيروهاي و اندوالسي ، القائي ، پيوند هاي هيدروژني به يکديگر اتصال يابند.
  چسبندگي را ميتوان بصورت ميزان جذب بين يک سطح جامد و يک فاز دوم هم تعريف نمود . فاز دوم از قطرات خيلي ريز يک مايع ، و يا فيلي پيوسته از يک مايع (يا جامد ) تشکيل يافته است.

 • تاریخچه چسب

  يکي از قديمي ترين روش هاي اتصال اجسام به يکديگر استفاده از چسب بوده است و آثار گذشته نشان مي دهد که حدود سه هزار سال قبل از چسب استفاده مي شده است . چسب هاي قديمي حالتي شبيه به قير داشته اند و براي مثال از آنها به صورت ساروج در ساخت برج بابل استفاده شده است تا قرن بيستم تکنولوژي چسب ها پيشرفت بسيار کمي داشته است . در جنگ جهاني دوم قدم هاي بزرگي براي اتصال فلزات به يکديگر و به ساير مواد بعلت نياز شديد به انها برداشته شد براي اين منظور از مخلوط رزين فنلي باپلي کلروپرن و يا تيتريل را بر چسب هاي مفيدي ساخته شد.

  مزایای استفاده از چسب ماتیکی

  از مزایای استفاده از چسب ماتیکی می‌توان به اثربخشی سریع، دوام طولانی آن اشاره نمود. این چسب به آسانی روی سطح کاغذ پخش شده و به سرعت می‌چسبد. ویژگی مهم این چسب امکان شستشو و پاک کردن آن با آب سرد است. بنابراین نگرانی از تماس چسب با لباس یا مبلمان خانه از بین می رود. همچنین در صورتی که مجبورید چسب را با خود به همراه داشته باشید، ابعاد کوچک این نوع چسب برای قرار گرفتن در کیف دستی یا جامدادی مدرسه بسیار مناسب است.

  کاربرد چسب ماتیکی

   ساختن کاردستی با بریدن و چسباندن تکه‌های کاغذ، مقوا و پارچه‌ی رنگی در کنار هم برای هر کودکی لذت‌بخش است و باعث افزایش خلاقیت و هوش کودک می گردد. روزنامه دیواری، گل‌ها و ماشین‌های کاغذی و پارچه‌ای از جمله این کاردستی‌ها است.اصلی ترین و جدا نشدنی ترین قسمت ساخت یک کاردستی چسب است. کار کردن کودکان با چسب‌های مایع به دلیل اینکه اکثر آن ها دارای مواد سمی هستند می‌تواند نتایج زیان‌باری داشته باشد.همچنین پاک کردن این چسب‌ها بسیار سخت است و به دلیل روان بودن چسب، محیط اطراف کار مانند فرش، مبلمان و از همه مهم‌تر دست کودک چسبی می شود. مواظبت دائم از کودک هنگام کار با چسب نیز تقریبا غیر ممکن است بنابراین راه حل چیست؟ می توان چسب مایع را حذف کرد و جایگزین مناسب تری برای آن انتخاب نمود؟بله چسب ماتیکی استایلیش بهترین جایگزین است.

 • چسب ماتیکی استایلیش

  • قدرت چسبندگی فراوان

  • بدون ایجاد ناصافی وچروک حتی برروی کاغذ های نازک

  • بدون پوره بر روی سطح مورد استفاده

  • ضمانت حفظ کیفیت تا 5 سال

  • دارای استاندارد های CE اروپا و ASTMآمریکا

  • ساخت کره جنوبی تحت لیسانس کمپانی استایلیش

 • گالری چسب ماتیکی

  آیا فرایند تولید مداد را دیده اید؟